فیلم پیشگویی آسمانی

فیلم پیشگویی آسمانی(The Celestine Prophecy) به نویسندگی «جیمز ردفیلد» محصول سال ۲۰۰۶ بر گرفته از رمان جیمز است که در قالب یک داستان زیبا به صورت خیلی فشرده به معرفی «نظریه پیشگویی آسمانی» می‌پردازد.

این فیلم پر از نکات مهم و دقیق هستش و تمام دیالوگ‌های این فیلم مهم هستند طوری که شما هر دفعه که این فیلم رو می‌بینید نکته‌ای جدید رو درک می‌کنید. البته این درک شما به این که تا چه حد بصیرت‌ها رو درک کردید نیز بستگی دارد و به مرور که بصیرت‌ها رو تجربه می‌کنید درک عمیق‌تری از مطالبی که در فیلم گفته می‌شود پیدا خواهید کرد. به همین دلیل من برای شما سه توصیه(پیشنهاد) دارم:

  1. توصیه اول: ابتدا یک بار خیلی راحت فیلم رو به مانند یک فیلم جذاب و لذت‌بخش ببینید اما دفعه‌ی بعدی فیلم رو با دقت نگاه کنید و به همه‌ی دیالوگ‌ها، حالت چهره‌ی بازیگران، صحنه‌های فیلم و … به خوبی توجه کنید.
  2. توصیه دوم: در بازه‌‌های زمانی مختلف مثلاً سالی یک بار یا دو بار یا در شرایط روحی مختلف مثلاً زمانی که یک اتفاق خاص براتون پیش میاد فیلم رو مجدداً ببینید و منتظر باشید که پیامی ازون مرتبط با مسائل روزتان دریافت کنید.
  3. توصیه سوم: کسانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند حتماً نسخه دوبله‌ی فیلم رو با زیرنویس انگلیسی ببیند و دیگران با زیرنویس فارسی. چرا که در نسخه‌ی دوبله سانسورهای محتوایی‌ای شده که پیام فیلم رو منحرف کرده و اون چیزی که باید بفهمید رو متوجه نمی‌شید.

دانلود فیلم پیشگویی های آسمانی | دوبله فارسی با کیفیت عالی

[useyourdrive dir=”1qeZyy7y5ZJBLCXVumY_h9MKT-nPFwO9v” mode=”files” viewrole=”administrator|contributor|subscriber|author|editor|guest” sortfield=”size” downloadrole=”all” canpopout=”1″ candownloadzip=”1″ showsharelink=”1″]

فیلم پیشگویی آسمانی به زبان اصلی صوت دوبله‌ی فیلم پیشگویی آسمانی زیرنویس فارسی فیلم پیشگویی آسمانی زیرنویس انگلیسی فیلم پیشگویی آسمانی

همچنین می‌توانید ازینجا در تلگرام فیلم را دانلود کنید.

۴ Comments

    1. درود.
      چاکریم. البته زمان چندانی برای آپدیتش متاسفانه در اختیار ندارم. سعی کردم فعلاً مطالب مهم و اساسی و بزارم. انشالله در آینده فرصتی بشه که بتونم آپدیت کنم سایت رو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا